Ekip

Nur Melodi Yaman

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2017 yılında mezun olan Nur Melodi Yaman, hukuk eğitimi boyunca Londra ve Amerika’da birçok uluslararası hukuk programlarına katılmıştır. American University Washington College of Law bünyesinde Amerikan Hukuku, Uluslararası Ticari İşlemler ve Hukuk programını tamamlamıştır. 2018 yılında İstanbul Barosu’na kabul edilmiş olup Erdemir & Özmen Avukatlık Ortaklığı bünyesinde kariyerine devam etmektedir.

Şirketler, ticaret hukuku ve bilişim hukuku alanlarında yoğunlaşan Nur Melodi Yaman, şirket danışmanlığı, dava ve alternatif uyuşmazlık çözümü alanlarında tecrübeye sahiptir. Şirketlerin projelerini yürütmüş ve uyum projeleri kapsamında eğitimler vermiştir.

Özellikle teknoloji, yazılım, medya, telekomünikasyon, otelcilik ve turizm, inşaat, enerji, otomotiv ve çeşitli endüstri alanlarında yerel ve uluslararası sektör devlerinin danışmanlığını yapmıştır. Sözleşme görüşmeleri ve müzakere aşamalarını da yürüten Nur Melodi Yaman, bu kapsamda üyesi olduğu Global Mediators & Negotiators Association (GMN – Uluslararası Arabuluculuk ve Müzakere Derneği) bünyesinde sertifikalı eğitimler almıştır. Bilişim Hukuku kapsamında Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı, GDPR (Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü), Fikri Mülkiyet Hukuku ve Bilişim Suçları alanlarında çalışmıştır.

Çalışma Alanları

Bilişim Hukuku ve Kişisel Verilen Korunması

Proje Danışmanlığı

Bireysel/Kurumsal Danışmanlık

Dava Takibi