Bizi Tanıyın

Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı olarak 2009 yılından bu yana kurumsal değerlerimizi ön planda tutarak, hukuksal, ekonomik, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çözüm ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle kurumsal ve bireysel bazda avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Web sitemizde genel olarak hukuk büromuz, yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi vererek çalışma alanlarımıza özel bazı teknik açıklamaları, yaygın, etkin şekilde kişileri ilgilendiren güncel konuları, hukuki değişiklikler hakkında ekibimiz tarafından hazırlanmış bilgi notlarını sizlerle paylaşacağız.

Değerlerimiz, bizi bugüne taşıyan en önemli motivasyonumuzdur.  

Güvenilir, Hızlı ve Etkin Bir Çözüm Ortağıyız.  

Güven insanların en temel ihtiyaçlarından biridir. Bu temel ihtiyaç, çalışma hayatında ise kendini en temel prensip olarak göstermektedir. Nitekim hiç kimse güven duymadığı bir kurum veya oluşum ile çalışmak istemeyecektir. Toplumsal barış ve hukuki güvenliğin sağlanması için gerekli olan hukuk kurallarının uygulama bulduğu alanlar ise güven duygusunun en fazla tatmin edilmesi gereken alanlardır. Bu noktada, kurumsal değerlerimizin temellerini güven üzerine inşa ederek, müvekkillerimiz ile kurduğumuz ilişkilerde şeffaf bilgi paylaşımımız ve işbirlikçi yaklaşımımız ile müvekkillerimiz için yanı başlarındaki güvenilir iş ortaklarıyız.

Çözümün zamanında üretilmesi müvekkillerimiz kadar hukuk büromuzun da önem verdiği bir konudur. Bu sebeple şartlar içerisinde olabilecek en hızlı çözümün üretilmesini hedefliyoruz.

Değer Yaratmayı ve Kazandırmayı Hedefliyoruz.  

Ortak Hedefimiz Başarı

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını, hedeflerini, beklentilerini doğru analiz ederek onlar için en kazançlı, uygulanabilir ve sürdürülebilir, değer yaratacak çözüm önerilerini, olabilecek en kısa süre içerisinde üretmeyi hedefliyoruz. 

Değişime Uyum Sağlıyoruz. 

Değişim hayatın karşı konulamaz kuralıdır. Değişen koşullara uyum göstermek ise bir zorunluluktur. Her alanda günceli takip ederek kurumsal yapımızı değişime uyumlu hale getiriyoruz.