Yasal Uyarı

YASAL UYARI


Sayın Ziyaretçiler,     

 

İşbu internet sitesinde yer alan bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmıştır ve hiçbir surette hukuki mütalaa yahut tavsiye olarak değerlendirilemez ve kullanılamaz. Bu internet sitesinde mevcut tüm bilgi, metin, makale ve yayınlar Erdemir & Özmen Avukatlık Ortaklığı tarafından hazırlanmış olup sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. İşbu internet sitesinde yer alan içeriklerin yayınlanması, Erdemir & Özmen Avukatlık Ortaklığı ile internet sitesi ziyaretçisi arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurmaz. Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı, internet sitesinde yayınlanan bilgilerdeki yanlışlıktan, eksiklikten yahut bu bilgilerin kullanılması neticesinde doğan sonuçlardan hiçbir nam altında sorumlu tutulamaz. 

İşbu internet sitesinde mevcut içerikler bilgi verme amacı taşımakta olup ticari bir amaç güdülmeksizin yayınlanmaktadır. Bu kapsamda, Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı’nın internet sitesinde yer alan içerikleri güncel tutma yükümlülüğü bulunmadığından ziyaretçiler tarafından profesyonel yasal danışmanlık hizmeti almadan işbu internet sitesindeki yayınlara dayanarak işlem yapılmamalıdır.

 

İşbu internet sitesi ve sitede yayınlanan bilgi ve içerikler, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları’na, reklam yasağına ve diğer düzenlemelere ilişkin mevzuatlara uygun olarak hazırlanmıştır. Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı, internet sitesinde yer alan bilgileri ve içerikleri dilediği zaman siteden çıkarma ve/veya bu bilgi ve içerikleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

İşbu İnternet sitesindeki tüm bilgiler ve içerikler Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı’na aittir. Bu kapsamda; fikri mülkiyet hakkı doğurabilecek her türlü bilgi, belge, logo, tasarım ve içerikler Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı’na ait olup Erdemir&Özmen Avukatlık Ortaklığı’nın yazılı izni olmaksızın saklanamaz, kiralanamaz, alt lisansla kullandırılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.